Weekend na Mazurach

23 sie

Weekend na Mazurach

Wyjazd weekendowy to bardzo popularna forma wypoczynku dla wszystkich zapracowanych osób. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią lokalizację, aby w pełni się zrelaksować i zregenerować po trudach tygodnia. Bardzo dobrym pomysłem są Mazury, ponieważ to kraina obfitująca w piękną, nieskażoną przyrodę w której prym wiodą lasy i jeziora. Można tu przyjechać z rodziną, przyjaciółmi lub zaplanować romantyczny wypad we dwoje. W każdym przypadku dobra zabawa gwarantowana, ponieważ Mazury obfitują w moc atrakcji turystycznych. Tu nikt na pewno nie będzie się nudził.

Weekend na Mazurach – gdzie najlepiej go spędzić?

Mazury obfitują w wiele pięknych miejsc, ale to Jabłoń Lake Resort należy do tych najbardziej wyjątkowych. Obiekt wyróżnia znakomita lokalizacja, ponieważ położony jest w samym sercu Puszczy Piskiej, pełnej urokliwych krajobrazów i nad czystym, dużym jeziorem. Dla amatorów wędkarstwa to prawdziwa gratka, ponieważ jezioro obfituje w wiele rodzajów ryb, takich jak okoń, szczupak czy leszcz. Rozległy teren, bo aż 10 hektarów gwarantuje gościom wypoczynek, idealnie dostosowany do ich potrzeb. Doskonale zorganizowana infrastruktura pozwala na zaplanowanie wypoczynku tak jak lubisz.

Co oferujemy?

Weekendowy pobyt w naszych gościnnych progach zapewni każdemu niezapomniane wrażenia. Oferujemy różne możliwości zakwaterowania, zarówno w pokojach w Domu nad jeziorem, jak i w Domu Pruskim i w Domach Mazurskich. Wszystkie lokalizacje są bardzo atrakcyjne i zapewniają gościom maksimum komfortu. Dla relaksu ciała i ducha proponujemy bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych i terapeutycznych, które są bardzo przyjemne i oferują wyjątkowe doznania. Rytuał czekoladowy czy aromatyczny masaż woskiem rozgrzanej świecy to tylko nieliczne, bardzo atrakcyjne propozycje.

Weekend na Mazurach – u nas nigdy nie ma nudy

Prywatna plaża z 5 pomostami to prawdziwy raj dla miłośników wodnych i słonecznych kąpieli. Amatorzy sportów wodnych mogą wypożyczyć kajak, rower wodny albo łódkę i wyruszyć na wodne szlaki. Dla gości kochających turystykę rowerową mamy rowery górskie, a dla osób uprawiających nordic walking przygotowaliśmy kijki. Z nami weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych, poćwiczysz jogę i nauczysz się grać w tenisa, bo u nas sezon tenisowy trwa cały rok. Zimą weźmiesz udział w kuligu, upieczesz prosiaka, a z naszej restauracji Imbirowy Sad spróbujesz regionalnych przysmaków, takich jak karmuszka mazurska czy pierogi z dzika.

W Jabłoni nigdy nie ma nudy, zobacz ofertę i przekonaj się sam – https://jablon-resort.pl/

Dodaj komentarz