Producent wysokiej jakości okien i drzwi

03 sie

Producent wysokiej jakości okien i drzwi

Ola-Kaliska Okna to firma z bogatym doświadczeniem, przeszło 30 lat działa w branży produkcji stolarki okiennej. Aktualnie produkujemy w większości okna aluminiowe oraz PCV, również zapewniamy dodatki do okien plisy, moskitiery, rolety, nawiewniki oraz zapewniamy profesjonalny serwis. W ofercie mamy kilkanaście rodzajów okien oraz kilkadziesiąt dodatków do nich. Nasza Firma wykonuje najwyższej jakości okna, dzięki najnowszym technologiom oraz kontroli jakości na każdym etapie wykonania. Nasza marka pozycjonuję się jako lider w branży oferowanych produktów. Okna produkujemy zgodnie z systemami jakości potwierdzonymi certyfikatami. Uniwersalne, dostępne i łatwe w użytkowaniu to cechy, które charakteryzuję bardzo dobra niezastąpione nasze okna.

Producent stolarki aluminiowej i PVC

Przystępna cena powoduję, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna i jednocześnie o wysokich parametrach użytkowych. Producent drzwi pvc Chojnice i jego różnorodne produkty przedstawione w naszej ofercie, pozwolą każdemu użytkowników dobrać jak najlepszy wyrób, pod swoje oczekiwania. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję klienta. Nasz serwis od samego początku dba o niezawodność i wytrzymałość wytwarzanych wyrobów, zapewniając obsługę i opiekę serwisową. Objęta ochrona obowiązuję w okresie gwarancji oraz po jej upływie. Serwis działa szybko, w przeciągu kilku dni zapewni naprawę i wymianę części. Zapewniamy usługi, które cechuję pełen profesjonalizm i dbałość o miły, bezproblemowy kontakt z kontrahentami oraz klientami. Załoga przedsiębiorstwa to wyszkoleni i kompetentni pracownicy z długim stażem i z bogatym doświadczeniem co pozwala nam na obsługę na najwyższym poziomie.

Nie tylko cena, ale także nie bywała jakość to zalety, który przesądzają o wyborze naszych produktów. Specjalistyczna wiedza, którą się dzielimy z naszymi klientami owocuję bardzo dobrą współpracą i wymiernymi korzyściami dla obojga stron.

Misja firmy Ola-Kaliska

Misją firmy Ola-Kaliska jest dostarczenie praktycznych rozwiązań oraz godnych uwagi i dobrej jakości stolarki okiennej, które sami produkujemy i doskonalimy system wytwórczy, co daję nam przewagę na rynku i pozwala na udoskonalenie najlepszych działań w tym kierunku. W naszej ofercie znajdują się szeroki asortyment związany z oknami. Dostawę skracamy do minimum aby jak najszybciej mogli Państwo realizować swoje prace na drodze. Materiały cechuję nowoczesność i trwałość wykonania, która służy najlepiej jak może. Zachęcamy do

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty stolarki albuminowej oraz PVC. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z katalogiem wyrobów!

Dodaj komentarz