F-Secure TOTAL

26 lut

F-Secure TOTAL

Bezpieczeństwo danych gromadzonych na komputerach, czy też w pamięciach smartfonów jest bardzo ważne. Każdego dnia są one narażone na ataki oraz działalność szkodliwego oprogramowania. Dlatego istotny jest wybór odpowiedniego narzędzia, do ochrony cennych informacji. Jednym z najlepszych programów tego rodzaju na rynku jest F-Secure Total.

Zawsze chroń swoją prywatność

Jeżeli cenisz anonimowość w sieci i często przeglądasz treści zamieszczane tam przez ludzi z całego świata, powinieneś korzystać z opcji VPN. Dzięki niej Twój adres IP zostanie ukryty i nikt nie będzie w stanie sprawdzić, jakie strony odwiedzasz. Zagwarantuje Ci to dyskrecję na najwyższym poziomie, a dodatkowo pozwoli na ominięcie blokad regionalnych na wielu portalach z multimediami.

Dzięki rozwiązaniom technicznym zastosowanym w F-Secure Total możesz czuć się bezpiecznie. Żadna strona internetowa nie będzie w stanie śledzić twojego ruchu. Dzięki temu znacznie ograniczysz liczbę irytujących reklam wyświetlanych na podstawie odwiedzanych rzez Ciebie stron oraz wyników wyszukiwania z Twojej wyszukiwarki.

Dzięki F-Secure Total możesz także bez ryzyka korzystać z niezabezpieczonych, ogólnie dostępnych sieci WiFi. Spokojnie możesz teraz łączyć się z Internetem na stacji benzynowej, w galerii handlowej czy też w hotelowej restauracji.

Bezpieczne korzystanie z Internetu

Jeśli wybierzesz F-Secure Total, będziesz spokojny o bezpieczeństwo Twoich prywatnych danych. Oprogramowanie to pozwoli Ci bezpiecznie korzystać z wygodnej bankowości internetowej i przeglądać portale społecznościowe. Twoje dane zawsze będą chronione dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. F-Secure Total zapewnia zaawansowaną ochronę przed wirusami czy też atakami typu ransomware i oprogramowaniem szpiegującym.

Jeżeli z Twojej domowej sieci korzysta cała rodzina, to w ramach jednej subskrypcji możesz zabezpieczyć kilka urządzeń. Masz do dyspozycji filtr pozwalający Ci na wyznaczenie stron, które będą zablokowane dla Twoich dzieci. Dzięki temu masz pewność, że nie będą one narażone na nieodpowiednie dla nich treści.

Dobierz licencję do swoich potrzeb

Kupując F-Secure Total, możesz wybrać licencję pozwalającą Ci na zainstalowanie tego oprogramowania na 1,3 lub 5 osobnych urządzeniach. Daje to możliwość jednoczesnego zabezpieczenia domowego komputera, laptopa oraz smartfonów kilku domowników.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym praktycznym programie odwiedź strony https://www.vebo.pl/f-secure-total, oraz https://www.vebo.pl/f-secure-corporation. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne do zakupu informacje.

Dodaj komentarz