Luksusowy dom dzięki nowoczesnym sprzętom

17 sty

Luksusowy dom dzięki nowoczesnym sprzętom

Urządzenie luksusowego domu lub mieszkania to nie lada wyzwanie. Wyposażenie go w funkcjonalne i wygodne meble i stylowe dodatki to jednak nie wszystko. Bardzo ważne są różnego rodzaju nowoczesne urządzenia, ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków domowych. Wycieranie kurzy, mycie podłóg czy prasowanie wcale nie musi zabierać mnóstwa czasu i energii. Wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt najnowszej generacji, który w znacznym stopniu ułatwi i usprawni pracę. Dzięki takim wyjątkowym urządzeniom, można zmienić swój dom na dużo lepszy.

Jak urządzić luksusowy dom?

Posiadanie nowoczesnego i funkcjonalnego domu z nowoczesnym wyposażeniem to marzenie wielu z nas. Pragniemy aby obowiązki domowe nie były takie uciążliwe i żeby nie zabierały tyle czasu i energii. Oczywiście, że można osiągnąć taki cel, ponieważ na rynku pojawiły się innowacyjne urządzenia, dzięki którym sprzątanie powierzchni czy prasowanie jest łatwe, sprawne i przyjemne. Do takich nowoczesnych sprzętów, bez których nie może się obyć komfortowy dom należy bioniczny, automatyczny mop bezprzewodowy Hizero i unikalna deska z żelazkiem z generatorem pary.

Hizero bionic mop – urządzenie najnowszej generacji

Mop bioniczny to nieodzowne wyposażenie każdego luksusowego domu, ponieważ jest bardzo skuteczne w sprzątaniu różnego rodzaju powierzchni, takich jak panele, terakota, płytki czy gres. Może dokładnie wysprzątać duży obszar, bo aż ponad 1000 m2, zużywając tylko 1 litr wody. Mop jednym ruchem zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha i jeszcze sam się czyści. Idealnie zbierze z podłóg wszelkie zabrudzenia o charakterze sypkim lub płynnym, nawet zaschnięte, stare plamy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, takim jak rolujący polimer czyszczący, stacja ładowania baterii, inteligentny monitoring czy specjalne zabezpieczenia baterii pozwala na znaczne oszczędzenie czasu, energii i wody. To urządzenie, które pracuje cicho, jest wydajne, proste w obsłudze i bardzo funkcjonalne.

Innosteam – niezbędny w każdym, nowoczesnym domu

Luksusowy dom powinien być wyposażony w nowoczesny system do prasowania, dzięki któremu wszystkie ubrania uzyskają perfekcyjny i elegancki wygląd. Idealnie gładkie wyprasowanie tkanin w sposób sprawny, wygodny i przyjemny jest możliwe dzięki wykorzystaniu tego innowacyjnego systemu. Udoskonalona technologia parowa pozwala na idealne wyprasowanie wszystkich rodzajów materiałów, począwszy od cekinów i innych delikatnych tkanin i zdobień po garnitury i grube płaszcze. Ten nowoczesny system do prasowania znacznie przewyższa swoją funkcjonalnością tradycyjne żelazko, ponieważ można uzyskać doskonałe efekty przy niskim nakładzie pracy.

Dodaj komentarz