Affinity Publisher

22 sty

Affinity Publisher

Skład czasopism, książek, broszur czy też ulotek reklamowych jest pracochłonny. Dlatego też warto mieć w swoim arsenale narzędzie ułatwiające to zadanie. Jednym z bardziej popularnych programów wydawniczych jest Affinity Publisher. Dzisiaj dowiesz się, do czego dokładnie on służy i jakie są jego główne zalety.

Zamień swój komputer w profesjonalny dom wydawniczy

Używając oprogramowania stworzonego przez studio SERIF, jesteś w stanie za pomocą domowego komputera przygotować profesjonalne czasopismo, książkę lub materiały reklamowe Twojej firmy. Możesz to robić w wyjątkowo twórczy sposób, dzięki takim funkcjom jak:

  • Podwójne strony;
  • Żywe strony wzorcowe;
  • Zawijanie tekstu z precyzyjną kontrolą dopełnienia;
  • Zaawansowane przewodniki, siatki i przyciąganie;
  • Tabele i niestandardowe formaty tabel.

Oczywiście są to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań. Do dyspozycji masz także narzędzia do projektowania wyglądu stron, tekstu czy też zdjęć i grafik zamieszczanych w składanym przez Ciebie materiale graficznym.

Tekst, grafika, kolor – masz wpływ na wszystko

Zajmujesz się składaniem materiałów do druku? W takim razie z pewnością wiesz, jak ważne jest prawidłowe rozmieszczenie poszczególnych ramek tekstowych, zdjęć lub tabel. Affinity Publisher daje użytkownikowi kontrolę nad tym wszystkim. Pozwala także dobrać styl tekstu i stronę wizualną całej publikacji. Program wyposażony jest w narzędzia i funkcje przeznaczone do tworzenia i edycji tekstu i pracy z kolorem. Zapewnia też wsparcie zewnętrznych formatów plików takich jak: PSD, AI, EPS, PNG, JPG, GIF, TIFF oraz wiele innych

Nie musisz już ograniczać swojej kreatywności, teraz możesz realizować najbardziej śmiałe wizje bez kompromisów. Nie musisz rezygnować z pomysłów, ze względu na ograniczenia oprogramowania.

Korzystaj gdzie chcesz

Ciekawym rozwiązaniem jest sposób korzystania z licencji przez poszczególnych użytkowników. Jeżeli używasz tego oprogramowania w celach komercyjnych, to jedna kopia programu może być zainstalowana na maksymalnie dwóch komputerach. Natomiast jeżeli tworzysz projekty niekomercyjne, to nie ma ograniczenia co do liczby urządzeń, na jakich możesz zainstalować ten program. Jednak muszą one wszystkie należeć do ciebie.
Dlatego też, jeżeli jesteś studentem, na co dzień używasz laptopa, a po powrocie do domu z komputera stacjonarnego, lub masz kilka komputerów, to na każdym z nich możesz w pełni legalnie korzystać z Affinity Publisher. Zakupić ten program możesz, udając się pod adres https://www.vebo.pl/affinity-publisher.

Dodaj komentarz