Deltam – pokonaj mszyce!

12 sie

Deltam – pokonaj mszyce!

Mszyce to bardzo żarłoczne, wszędobylskie owady, które należą do najczęstszych szkodników roślin. Te niewielkich rozmiarów roślinożerne owady atakują uprawy zarówno w ogrodzie jak i rośliny na balkonie i kwiaty w domu. Działanie mszyc jest bardzo niszczycielskie, ponieważ wysysają soki z roślin, najczęściej żerując na młodych pędach i liściach. Pojawiają się w całych koloniach i powodują skręcanie i brązowienie pędów i liści, zahamowanie wzrostu roślin, a nawet ich zasychanie i obumieranie. To szkodniki, które są utrapieniem wszystkich hodowców, dlatego należy z nimi zdecydowanie walczyć.

Jak pokonać mszyce?

Domowe sposoby takie jak stosowanie gnojówek lub wywarów z pokrzywy czosnku czy cebuli na niewiele się zdają, ponieważ są to metody mało skuteczne i zawodne. Niektórzy stosują pułapki z mydlinami lub lepy albo roztwory wodne na bazie płynu do mycia naczyń ale to sposoby o bardzo krótkotrwałym działaniu i nie zapobiegają całkowicie inwazjom tych szkodników. Co zatem zrobić, żeby efektywnie i szybko pozbyć się mszyc? Wystarczy wykorzystać najskuteczniejszy preparat na rynku, a jest nim Deltam od marki Protect Garden.

Deltam – dlaczego warto go wybrać?

To wysokiej jakości produkt, który działa w sposób kompleksowy. Preparat zwalcza: mszyce, skoczki, poraziki, kwieciaki, bielinki oraz larwy i chrząszcze stonki ziemniaczane, co sprawia, że można pozbyć się nie tylko mszyc, ale i innych pasożytniczych owadów. Środek działa kontaktowo oraz na żołądek szkodników. Skutecznie zwalcza owady gryzące i ssące z roślin ozdobnych, warzyw i owoców. Dzięki jego wykorzystaniu uprawy sadownicze, warzywne i rośliny ozdobne są doskonale chronione nie tylko przed mszycami, ale i przed szerokim spektrum innych pasożytniczych owadów.

Jakie jeszcze ma zalety?

Deltam znakomicie pokrywa powierzchnię roślin i korpusy owadów. Posiada również zwiększoną odporność na zmywanie. Dzięki temu, że zawiera owadobójczą substancję – deltametrynę, działa bardzo szybko, ponieważ widoczne działanie występuje już po 15 minutach, a pełen efekt bójczy po 1 godzinie. Preparat jest bardzo wydajny i wygodny w aplikacji. Jest koncentratem, przeznaczonym do rozpuszczenia w wodzie. Dzięki temu, że jest środkiem o formulacji – olej w wodzie plasuje się na pozycji lidera pośród innych preparatów do zwalczania mszyc i innych szkodników, ponieważ jest najskuteczniejszy. Produkt można zakupić w różnej wielkości opakowaniach. Deltam to najlepszy preparat na rynku, ponieważ działa niezawodnie. Z nim pokonasz mszyce szybko i skutecznie –https://www.protect-garden.pl/deltam-9139.

Dodaj komentarz