Nowoczesne meble do łazienki

15 lip

Nowoczesne meble do łazienki

Blue moder bathroomŁazienka, podobnie jak hall wejściowy, jest jedną z wizytówek każdego domu. Ważne jest więc, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale również utrzymana w aranżacji pasującej do reszty pomieszczeń oraz wyposażona w dobrane do wnętrza meble.

Biel – kolor uniwersalny

Kolor biały jest uniwersalny i ponadczasowy. Z tego powodu meble w tym kolorze często wybierane są do wykończenia łazienek, niezależnie od ich wielkości oraz typu wystroju wnętrza. Nowoczesne białe meble łazienkowe z lakierowanymi frontami doskonale uzupełnią łazienkę w stylu vintage, z klasyczną miedzianą armaturą i stylizowanym oświetleniem and lustrem. Równie dobrze będą się też prezentować w łazience w stylu skandynawskim, z surowym i oszczędnym w formie designem. Białe meble, takie jak komoda, wisząca szafka do łazienki czy słupek, rozjaśnią też pomieszczenie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, z ciemnymi ścianami i podłogową terakotą ułożoną w kolorowe karo.

Funkcjonalny słupek łazienkowy

Nieodpowiednio umeblowana mała łazienka to duży kłopot dla domowników. Często brakuje w niej miejsca na środki czyszczące czy zapasowe ręczniki, które muszą być przechowywanie w komodzie w sypialni, w pawlaczu lub w szafie wnękowej w korytarzu.

Nowoczesne białe meble łazienkowe rozwiązują ten problem. Umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni łazienki i zwiększają komfort jej użytkowania, a ponadto wizualnie ją powiększają.

Jednymi z najczęściej niewykorzystywanymi miejsc w łazience są jej narożniki. Taką przestrzeń można zagospodarować, ustawiając w rogu, na przykład pomiędzy kabiną prysznicową i ścianą, słupek łazienkowy. Smukła forma mebla nie przytłacza małej powierzchni, zaś wyposażone w półki z drzwiczkami wnętrze może zostać wykorzystane jako miejsce do przechowywania dodatkowych ręczników, papieru toaletowego, zapasowego dywanika na podłogę, środków czystości czy proszku do prania.

Efektowny regał nad pralkę i wisząca szafka

Sprawdzonym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem do łazienki będzie elegancki i praktyczny biały słupek regałowy nad pralkę automatyczną. Posiadający otwarte półki i szafki z drzwiczkami mebel to znakomite miejsce na ręczniki, kapsułki do prania czy płyny do płukania bielizny. W części otwartej mebla możemy postawić dekoracyjny drobiazg, na przykład wazonik z suszonymi kwiatami, który doda wnętrzu dodatkowej elegancji.

W przypadku małego i nieustawnego pomieszczenia problem ograniczonego miejsca rozwiąże wisząca szafka do łazienki, którą można umieścić nad umywalką, toaletą lub nad wanną. Mebel nadaje się do przechowywania kosmetyków lub niezbędnych środków myjących i pielęgnacyjnych, a także może służyć jako podręczna apteczka.

Zamów meble łazienkowe na http://sklep.akord.net.pl/33-meble-lazienkowe

Dodaj komentarz