Zabawki Disneya dla małych artystów.

04 gru

Zabawki Disneya dla małych artystów.

niemieckie klocki Mobilo dla dzieciKtóż z nas nie chciałby, aby jego dziecko podczas doskonałej zabawy mogło jednocześnie realizować swoje marzenia o wspaniałych przygodach ze swoich ulubionych kreskówek? Jednocześnie przy tym ucząc się czegoś pożytecznego na przyszłość? Z całą pewnością każdy z nas chciałby aby jego dziecko mogło nauczyć się na przykład pięknie rysować w czasie zabawy, co przecież znacznie ułatwiłoby mu późniejsza egzystencję w szkole, a kto wie, może w przyszłości okazałoby się, iż umiejętność rysowania przerodzi się w hobby, potem w pasję, a ostatecznie po ukończeniu nauki na ASP w zawód. Warto tutaj więc przynajmniej spróbować zapewnić naszym dzieciom możliwość takiego rozwoju, bowiem jeśli okaże się iż nasza pociecha nie lubi zanadto rysowania, umiejętność ta przecież i tak się przyda w przyszłości.

Jak wpłynąć na tego rodzaju umiejętności u dzieci?

W tym zakresie mamy rzecz jasna dość sporo możliwości do wyboru, bowiem możemy dziecko wysłać na jakieś zajęcia plastyczne, gdzie pod okiem pedagoga będą się kształcić w tym zakresie. Możemy także zapewnić im doskonałą zabawę z jednoczesnym pozyskiwaniem tej niecodziennej umiejętności, poprzez odpowiednio dobrane zabawki. Chodzi nam tutaj rzecz jasna o nowoczesne projektory Disney Famosa, za pomocą których nasze dziecko będzie mogło narysować swoje pierwsze prawdziwe obrazy. Będą to obrazy przedstawiające ich ulubionych bohaterów z kreskówek, co jeszcze bardziej będzie ciągnęło je do zabawy i coraz głębszego poznawania tajników sztuki rysowania.

Jak to działa?

Wspomniane przez nas projektory, działają na zasadzie rzutników, które pod odpowiednim kątem, nieco z góry rzucają obraz do odrysowania na kartkę papieru podłożoną poniżej. Dziecko ma tutaj za zadanie dokładne odrysowanie wszystkich linii oraz następnie pokolorowanie obrazu zgodnie z obrazem rzutowanym przez rzutnik. Dzięki temu obrazy będą naprawdę realistyczne i przypominające te, znane im z bajek Disneya, co rzecz jasna będzie dzieci przyciągało do zabawy w jeszcze większym stopniu. Z biegiem czasu dziecko wyrobi sobie umiejętność samodzielnego rysowania wszelkich postaci, pod warunkiem rzecz jasna, iż będzie przejawiało ono nie tylko talent ale i chęci na takie pożytkowanie czasu przeznaczonego na zabawę. Jednym słowem trzeba jeszcze aby nasze dziecko rysowanie pokochało.

Gdzie można kupić projektory Famosa?

Projektory produkowane przez hiszpańską firmę Famosa, możemy kupić praktycznie w każdym zabawkowym, aczkolwiek warto tutaj znaleźć sklep, który zapewni nam iż są to projektory w stu procentach orygnalne, bowiem tylko wtedy będziemy mogli mieć stuprocentową gwarancję pełnego bezpieczeństwa naszych dzieci. Chodzi tutaj o to, iż na przykład w sklepi internetowym planetapuchatka.pl dostaniemy zabawki oryginalne, z odpowiednimi certyfikatami, potwierdzającymi, iż wszystkie użyte do produkcji zestawy zabawek materiały są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa zabawy naszych dzieci, co jest przecież w tym przypadku zdecydowanie kwestią najważniejszą.

Dodaj komentarz