Udana impreza weselna i jak o nią zadbać?

24 gru

Udana impreza weselna i jak o nią zadbać?

DJ wodzirejNie każda impreza weselna będzie tak samo dobrze zorganizowana a tym samym udana. Czasami coś idzie nie do końca tak jak trzeba i pewne rzeczy się po prostu wykrzaczają. Warto tutaj więc zadbać przede wszystkim o to, aby impreza była bezpieczna pod względem organizacyjnych. Aby nie mogło dojść do żadnych nieprzewidzianych wydarzeń, które mogłyby zaburzyć tok imprezy. Aby lokal był przygotowany na różne ewentualności, oraz zatrudniony DJ Wodzirej, umiejętnie zadbał o atmosferę na imprezie. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej kwestii tego, w jaki sposób można zadbać o dobry poziom organizacji imprezy weselnej.

Rezerwacja terminu w lokalu na imprezy weselne.

Podstawowym zadaniem, jakie nas czeka przy organizowaniu imprezy weselnej, jest rzecz jasna rezerwacja terminu na imprezę w lokalu. Trzeba będzie wybrać odpowiedni lokal, spełniający nasze wymagania, oraz będący w stanie pomieścić zaproszonych przez nas gości weselnych. Warto sobie od razu powiedzieć, iż w zdecydowanej większości przypadków, nie będziemy mogli na szybki termin. Szczególnie w przypadku lokali bardziej popularnych, dobrze wypromowanych i chętnie najmowanych na imprezy weselne. Takie lokale z reguły mają potwierdzone i opłacone rezerwacje na terminy weekendowe na cały rok z góry. Czasami nawet na jeszcze dłużej. Nie liczmy więc na jakieś cuda w tym zakresie. Powiedzmy sobie od razu, iż organizowanie ślubu zaczyna się jakieś dwa lata przed jego terminem. Z takim wyprzedzeniem, powinniśmy bez problemu znaleźć termin imprezy w lokalu, dogodny do naszych wymagań.

Następnym krokiem będzie tutaj kwestia zatrudnienia odpowiedniego DJ-a na wesele, który zagwarantuje oprawę muzyczną, oraz poprowadzi zabawę weselną.

DJ Wodzirej na imprezę weselną.

Jest to kolejna bardzo ważna kwestia, której należy poświęcić nieco więcej uwagi. Dobry DJ Wodzirej będzie mieć rzecz jasna także napięty grafik i duże wyprzedzenie zarezerwowanych terminów imprez weselnych. Więc ten punkt powinniśmy realizować natychmiast po potwierdzeniu terminu imprezy z lokalem. Jeśli znajdziemy już odpowiedniego DJ-a Wodzireja na imprezę weselną, trzeba będzie z nim ustalić wszystkie niezbędne szczegóły. Najlepiej w formie listy, którą sobie zachowujemy aż do dnia ślubu. Ustalamy więc konkretny repertuar na całą imprezę weselną, z zaznaczeniem utworu na pierwszy taniec dla młodej pary. Określamy ramówkę czasową całej imprezy. Wyznaczamy przerwy na posiłki, w których muzyka jest zbędna. Ustalamy także wszystkie zabawy weselne, takie jak chociażby oczepiny, które nasz DJ Wodzirej będzie musiał dla nas poprowadzić. Jednym słowem mamy tutaj sporo kwestii do ustalenia, aby w trakcie trwania imprezy nie dochodziło do żadnych nieporozumień na tej linii. Tylko w taki sposób możemy zapewnić sobie oprawę muzyczną imprezy weselnej na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz