Nowoczesne urządzenia pompujące produkcji Euromacchine

13 lis

Nowoczesne urządzenia pompujące produkcji Euromacchine

system lampo (pompa, maszt, agregat)Na rynku urządzeń do pompowania wody, zarówno tej zanieczyszczonej, jak i czystej, w ostatnim czasie pojawiły się nowoczesne urządzenia produkowane przez włoską firmę Eurmacchine. Firma ta posiada dość bogate doświadczenie w tej materii, wobec czego też, urządzenia stanowią jedne z lepszych jakie można pozyskać. Ich zastosowanie niesie za sobą tutaj cały szereg korzyści, bowiem profesjonalne, wydajne i solidnie wykonane pompy, zapewniają przedsiębiorcom możliwość wydajnego pompowania. Rzecz jasna stosowane są one w wielu różnych branżach, niemniej jednak przede wszystkim w przemyśle budowlanym oraz rolniczym, aczkolwiek bardzo często stosowane są także w ratownictwie. Euromacchine, zajmuje się także produkcją wielu innych rozwiązań, takich jak na przykład agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe, oraz całe systemy urządzeń, czyli wielofunkcyjne urządzenia będące połączeniem wymienionych wcześniej.

Maszty oświetleniowe

Do wyboru mamy opcję przewoźnego masztu oświetleniowego z odpowiednia homologacją do poruszana się po drogach publicznych. Maszt jest podnoszony hydraulicznie, a wszystko jest sterowane z wygodnego w użytku panelu. System oświetleniowy TOWER, zaopatrzony jest także w odpowiedni agregat prądotwórczy, ułatwiający wykorzystywanie urządzenia w terenie. Stosowane mogą być zarówno w ratownictwie, jak i w budownictwie czy też rolnictwie, czyli wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność prowadzenia jakichkolwiek prac po zapadnięciu zmroku, a nie ma innych możliwości na oświetlenie terenu.

Przewoźne motopompy

To kolejne urządzenie produkcji Euromacchine, które zasługuje na większą uwagę. Pompy tego rodzaju mogą być stosowane przez jednostki straży pożarnych, które zyskują dzięki temu wydajną i trwałą pompę, do pompowania wody podczas akcji gaśniczych. Urządzenia montowane są na przyczepach z homologacja do poruszania się po naszych drogach krajowych wobec czego ich wykorzystanie jest bardzo łatwe i nie niesie za sobą żadnych dodatkowych komplikacji. Generalnie rzecz ujmując, można powiedzieć, iż wszystkie pompy Euromacchine stanowią bardzo dobre i wydajne rozwiązania dla przemysłu, co jest wynikiem przede wszystkim profesjonalnej konstrukcji, oraz zastosowania najlepszych podzespołów, chociażby takich jak silniki Yanmar. Jednym słowem urządzenia te są warte naszej uwagi właśnie przez wzgląd na liczne zalety, które przyczyniają się do efektywnego ich wykorzystania.

Systemy LAMPO

Na koniec warto jeszcze omówić systemy LAMPO, czyli zestawy urządzeń które mogą być stosowane zarówno przez jednostki ratownictwa, przedsiębiorstwa budowlane, jak i rolne. Do każdego z tych zastosować powstały jednak osobne systemy (LAMPO Civil Protection ? ratownictwo, LAMPO Green ? rolnictwo), które zaopatrzone są w odpowiednie elementy. W przypadku systemów Civil Protection, będzie to pompa zatapialna, agregat prądotwórczy, oraz maszt oświetleniowy. System Green, różni się tylko pompą, bowiem tutaj zastosowano pompę głębinową, dzięki której urządzenie nadaje się na przykład do nawadniania pól w znacznym oddaleniu od zabudowań gospodarczych.

Generalnie można więc powiedzieć, iż systemy LAMPO, jak i systemy TOWER, to rozwiązania wręcz idealne w swoich zastosowaniach, wobec czego inwestycje w tego typu sprzęt zawsze będą opłacalne. Tym bardziej iż wyposażone są one w dźwiękochłonną obudowę o poziomie głośności LWA 70 d(B)a. Dzięki temu urządzenia pracują stosunkowo cicho, co należy zaliczyć do wielkich zalet tego typu urządzeń. Jednym słowem produkty Euromacchine są tutaj jak najbardziej godne polecenia dla wszystkich profesjonalistów, oczekujących profesjonalnych rozwiązań dla swojej działalności.

Dodaj komentarz