Nalewaki dla barmana

13 lis

Nalewaki dla barmana

Dozowanie proporcji i przechowywanie zagęszczonych soków, bądź alkoholu, nie wymaga już starannej dbałości o dużo miejsca i odpowiednią dyskrecję. Dyspenser barmański, jest bardzo funkcjonalny w przechowywaniu dowolnego płynu w bezpiecznym, szczelnym tworzywie, jakim jest twardy polietylen. Dodatkowo, kolekcja pięciu kolorów, w jakich można kupić dyspenser barmański, oferuje zupełnie nowe warianty dekorowania lady. Od tej pory, nie musisz już zastanawiać się, jak ukryć przed oczami gości nie wyglądające dostatecznie estetyczne pojemniki, bądź, po prostu, nie pasujące kolorystycznie do reszty wystroju pubu.
Jak do tej pory, warianty kolorystyczne to: czerwony, niebieski, brązowy, zielony i żółty. Niezależnie od wybranego koloru, każdy dyspenser posiada dwie części, z czego górną można bez problemu odkręcić, by przelać płyn do szklanki, bądź uzupełnić pojemnik. czy też go wyczyścić z resztek płynu, przed wlaniem innego. Producent, Hendi Polska, gwarantuje bardzo dobrą jakość wyrobu.
Pojemność wynosi 2,2.

Nalewak z polietylenu, doskonały do przygotowywania najbardziej wyszukanych drinków, to niezastąpione narzędzie każdego barmana. Doskonale sprawdzi się nie tylko za barową ladą, ale i w domowym zaciszu, kiedy tylko nabierzemy ochoty na pyszny koktajl, bądź drinka w gronie przyjaciół, rodziny, albo… swoim własnym. Nalewak z polietylenu, ma średnicę 4 mm i doskonale sprawdzi się w przypadku butelek od 0,7 do 1 litra. Najróżniejsze warianty kolorystyczne, pozwolą na idealne dopasowanie koloru nalewaka do płynu, przechowywanego z danej butelce, co znacznie ułatwi zapamiętanie, w jakiej butelce, jaki znajdziemy płyn. Co więcej, nalewaki prezentują się bardzo gustownie, estetycznie i profesjonalnie, co zapewne nie ujdzie uwadze naszych gości. Warianty kolorystyczne, jakie możemy wybrać, to przede wszystkim klasyczna czerń i ponadczasowa biel, ale w zależności od upodobań wizualnych i wystroju wnętrza pubu, możemy także zakupić nalewaki w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, różowym i jasnozielonym.

Dodaj komentarz