Kupujemy zabawki dla dziecka!

31 maj

Kupujemy zabawki dla dziecka!

dzieciakiKupno zabawek dla dziecka to niby banalna rzecz. Ale pojawiają się kwestie do przemyślenia i sprawa wydaje się bardziej skomplikowana niż wydawało się na początku. Bo nie jest tak prosto, jeżeli chcesz kupić zabawkę która spodoba się dziecku i będzie się nią bawić przez czas dłuższy niż jeden dzień, bo łatwo kupić prostą zabawkę która nic nie wniesie do życia naszego dziecka. A może jesteś w momencie gdzie pokój Twojego dziecka wygląda jak sklep zabawkarski a on nadal płacze że chce coś nowego bo wszystko już mu się znudziło? Jeżeli chcesz to zmienić lub dopiero zaczniesz kupować i chcesz to zrobić mądrze to przeczytaj ten artykuł

Zabawka o charakterze edukacyjnym

Umówmy się. Pluszaki są słodkie, autka modne, a lalka Barbie to rzecz kultowa. Ale tak naprawdę, przez jaki czas można się bawić tylko w dom, albo przytulać pluszaka, lub spędzać sen z powiek mamie i tacie, bo rysujemy autkiem nowy designerski stół od projektanta? Znacznie lepszą opcją jest zabawka edukacyjna ? tutaj jest wielkie pole do popisu, bo jest ich mnóstwo, i są skierowane zarówno do dziewczynek jak i chłopców a także takie, które zaciekawią obie płcie. Oprócz standardowych puzzli i klocków możemy kupić zestawy do malowania, rysowania, tworzenia biżuterii czy składania modeli samochodów, wyszywania i wiele, wiele innych. Takie zabawki zajmują dziecko o wiele bardziej niż autko czy lalka, a ponadto rozwijają wyobraźnie, samodzielność, logiczne oraz abstrakcyjne myślenie, a kto wie, może nawet w ten sposób dziecko odkryje hobby, które pozostanie na długo, a może nawet sposób na życie? W dodatku takimi zabawkami możemy bawić się wspólnie z naszym dzieckiem co pozwala zacieśnić więź między rodzicem a pociechą, i dać dużo radości.

Zabawka dobrej jakości

Zabawka powinna być dobrej jakości. Bo nie tylko wygląda lepiej, jest bardziej dopracowana pod względem technicznym ale także jest bezpieczniejsza dla dziecka. Mniejsza możliwość na uszkodzenia, połamanie części, zniszczenie to po prostu kwestia bezpieczeństwa, bo dziecko może zrobić sobie krzywdę zabawką a w przypadku mniejszego dziecka ? nawet połknąć małą część, która odpadła z zabawki. No i jeżeli dziecko pokochało jakąś zabawkę będzie mu przykro, jeżeli jego ulubiona się zniszczy. A jeżeli zabawka wytrzyma w dobrym stanie dzieciństwo naszej pociechy możemy tą zabawkę podarować dalej. Lub zostawić dla jego rodzeństwa. Dobrej jakości zabawki, ciekawe i w dobrych cenach możemy kupić w sklepach, jednak dobrą opcją jest także Internet. Warto przejrzeć ofertę sklepu Planeta Puchatka bo kupno zabawek przez Internet ma swoje dobre strony.

Dlaczego warto kupować zabawki przez Internet?

To proste. Możemy znaleźć tą samą zabawkę niższej cenie, w dodatku możemy na chłodno przyjrzeć się ofercie i wybrać to co uważamy za najlepsze, a ponadto nie musimy się wstydzić że nasze dziecko płacze w sklepie bo chce daną zabawkę a nam akurat brakuje pieniędzy. A jeśli się nie spodoba? Zawsze możemy ją odesłać i nie ma z tym problemów. Polecam wszystkim ten sposób bo może oszczędzić wiele nerwów i czasu.

Dodaj komentarz