Korzystanie z usług pomocy drogowej nie musi być kosztowne

04 sty

Korzystanie z usług pomocy drogowej nie musi być kosztowne

bautojet_4każdy kto choć raz wzywał pomoc drogową do holowania swojego pojazdu na warsztat, zadaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, z jak wieloma problemami wiąże się takie wydarzenie. Przede wszystkim trzeba tutaj jednak opłacić usługi pomocy drogowej co bardzo często może dość poważnie nadszarpnąć budżet. Co gorsza z reguły w trakcie tego typu wydarzeń, nikt nie ma przy sobie odpowiedniej gotówki, wobec czego trzeba na szybko organizować pieniądze. Oczywiście są lepsze rozwiązania, z których można skorzystać, o których postaramy się opowiedzieć nieco niżej, aby każdy z nas mógł korzystać z usług pomocy drogowej w przystępniejszych cenach.

Ubezpieczenie typu assistance.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest wykupienie stosownego pakietu assistance, który możemy zakupić zarówno w ubezpieczalni, jak i w niektórych firmach, zajmujących się świadczeniem usług pomocy drogowej. Na przykład na terenie Bielska Białej, znajdziemy firmę Auto Jet, która oferuje swoim klientom tego typu pakiety, które po wykupieniu obowiązują na terenie najbliższych okolic i gwarantują darmowe holowanie. Oczywiście należy wybrać odpowiednia dla siebie ofertę uwzględniającą ilość darmowych holowań, okres czasu trwania umowy, czy też odległość od miejsca zamieszkania na terenie której świadczone będą usługi pomocy drogowej. Wybierając w miarę rozsądnie, możemy zagwarantować sobie darmowe holowanie nawet kilka razy w roku przy czym jednostkowo wyjdzie nas to taniej, niż holowanie zamawiane na miejscu, bez pakietu assistance. Warto tutaj więc zajrzeć na stronę www.auto-jet.ig.pl Bielsko Biała, w celu dokładnego sprawdzenia oferty jaką ma dla nas w tym zakresie firma Auto Jet, a trzeba tutaj przyznać iż jest to rzeczywiście całkiem dobra oferta.

Oferty ubezpieczalni.

Oczywiście pakiety assistance oferują nam także ubezpieczalnie, gdzie również można dowolnie konfigurować parametry wykupionego pakietu, aczkolwiek tutaj z reguły możemy liczyć na korzystniejsze oferty na większym terenie. Ubezpieczalnie są w stanie zagwarantować nam darmowe usługi holowania oraz zastępczy samochód nie tylko na terenie województwa czy też kraju, ale także poza granicami, co dla niektórych klientów może być kluczową kwestią, przeważającą za tym wybrać ubezpieczalnie. Oczywiście można tez zrobić sobie hybrydę, i na co dzień ubezpieczyć się w mniejsze firmie, zaś przy wyjazdach służbowych, czy też wakacjach zagranicznych, korzystać z oferty ubezpieczalni, które z reguły są dla nas nieco korzystniejsze w takich sytuacjach. Generalnie, należy tutaj powiedzieć sobie dość wyraźnie, iż usługi pomocy drogowej nie muszą wcale być tak bardzo kosztowne, bowiem wystarczy odpowiednio pomyśleć, iż można z powodzeniem z tego typu usług korzystać w o wiele bardziej przystępnych cenach, a to przecież powinno być ważne dla każdego kierowcy, który i tak co roku ponosi spore wydatki związane z utrzymaniem swojego pojazdu w dobrym stanie technicznym.

Dodaj komentarz