Jak urządzić pokój dla chłopca?

18 sie

Jak urządzić pokój dla chłopca?

Samodzielny pokój dla chłopca to jego królestwo, miejsce, które służy do nauki, odpoczynku i zabawy. Młody człowiek musi mieć przestrzeń, która jest komfortowa zarówno dla niego, jak i jego rodziców. Właśnie dlatego aranżacja pokoju dla chłopca powinna być dokładnie i starannie przemyślana i odpowiadać jego zainteresowaniom oraz potrzebom. Kluczową rolę odgrywa wiek dziecka. Chłopiec, który chodzi do przedszkola będzie miał inne potrzeby, niż dorastający nastolatek.

Urządzanie pokoju dla chłopca – na co zwrócić uwagę?

Chłopców zazwyczaj rozpiera energia i chęć do nieustającej zabawy dlatego kolorystyka pokoju powinna być raczej neutralna. Dotyczy to zarówno ścian jak i poszczególnych elementów wyposażenia. Eksperymentowanie z jaskrawymi kolorami może się źle skończyć, ponieważ ostre czerwienie czy pomarańcze mogą dziecko dodatkowo pobudzać i po pewnym czasie takie barwy staną się nie do zaakceptowania. Do najważniejszych elementów wyposażenia należy wygodne łóżko, szafa i regały oraz krzesło i biurko. Zwłaszcza to ostatnie jest bardzo istotnym elementem pokoju, ponieważ dziecko spędza przy nim sporo czasu, wykonuje prace manualne, bawi się i odrabia lekcje.

Wysokiej jakości biurka dla dzieci – najlepsze dla Twojego dziecka

Przy wyborze biurka do pokoju chłopca trzeba postawić przede wszystkim na wysoką jakość. Mebel wykonany z byle jakiego materiału nie jest ani bezpieczny ani funkcjonalny. Właśnie dlatego należy wybrać cenionego i godnego zaufania producenta mebli dziecięcych, a takim jest firma BAMI.

Wszystkie biurka zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak ręcznie lakierowane, naturalne drewno i płyta MDF, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka, solidne i trwałe. Dzięki przemyślanej i dokładnie opracowanej konstrukcji biurka są bardzo funkcjonalne i praktyczne i zapewniają chłopcu maksymalny komfort podczas użytkowania. – https://www.bami.pl/7-biurka

Jakie rozwiązania proponujemy?

W naszej ofercie znajdują się biurka wysokiej klasy, które idealnie nadają się do pokoju chłopca w każdym wieku. Znajdziesz tu piękne i stylowe meble, które cechują się atrakcyjnym, nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, takimi jak nadstawki z szufladkami, kryte prowadnice typu „invisible” z bezszelestnym domknięciem „soft close czy funkcjonalne uchwyty. Pojemne półki pomieszczą wszystkie akcesoria szkolne i chłopięce skarby, a szerokie blaty umożliwią wygodne odrabianie lekcji.

Biurka z naszej kolekcji to atrakcyjna propozycja do pokoi chłopięcych, ponieważ są eleganckie, praktyczne, a do tego w konkurencyjnej cenie.

Dodaj komentarz